WMASTERLAR
1 FORUM araçlar diğer
+ Üye Ol Giriş Yap


[-]
Duyuru

WMasterlar - Türkiye'nin en hızlı gelişen ve geliştiren webmaster portalına hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, forumumuzdan en iyi ve en hızlı şekilde faydalanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üyelikler ücretsizdir. Üye olmadan önce mutlaka Forum Kurallarını okuyunuz. Zaten kayıtlı bir üye iseniz sağ üst köşeden giriş yapabilirsiniz.


Sponsor Reklam
YENİ FORUM SİTEMİZ AÇILMIŞTIR YAKINDA BU SİSTEM KAPANACAKTIR YENİ SİSTEMDEN DEVAM EDİLECEKTİR DUYURULUR. YENİ SİSTEME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

WMASTERLAR GÜNDEM
En Çok Görüntülenen Konular
  PlayStation 4’ün Toplam Satış Rakamı Açıklandı 602
  Forum Kuralları 598
  Yandex browser “protect” teknolojisiyle kullanıcıl... 552
  Pin kodun neden mi gelmiyor ? Buyrun içeri alalım ... 533
  Overclock’suz 5 GHz Hızında İşlemci: Intel Core i7... 531
  Wikipedia Türkiye’de Neden Yasaklandı 527
  Son dakika haberi… YSK Başkanı Güven seçim sonuçla... 512
  Stok Takip Scripti 464
  Facebook’un “Influencer Marketing” arama moturu uy... 450
  Google Webmaster Forum - Webmaster Topluluğu ve We... 418
  Google Play Uygulama Yüklemek Resimli Anlatım 367
Son Mesajlar
Konu Forum Son Yorum Tarih, Zaman 
  Hosting ile Web sitenizden para kazanın Sizin Çekimleriniz nixor Dün, 21:36
  Web hosting hesapları farklı türleri Sizin Çekimleriniz nixor Dün, 21:34
  Web barındırma hizmetleri; Onlar ne? Sizin Çekimleriniz nixor Dün, 21:32
  Web Hosting en iyi özellikleri Sizin Çekimleriniz nixor Dün, 21:30
  Web Hosting temelleri Sizin Çekimleriniz nixor Dün, 21:26
  Kendi Webhosting iş bugün başlayabilir miyim? Sizin Çekimleriniz nixor Dün, 21:24
  Webhosting ile tonlarca para kazanmak Sizin Çekimleriniz nixor Dün, 21:21
  Yeşil Hosting Sizin Çekimleriniz nixor Dün, 21:16
  Web barındırma sağlayıcınız nasıl seçilir? Sizin Çekimleriniz nixor Dün, 20:43
  Website Panel Kurulumu ve Temel Konfigürasyon Sizin Çekimleriniz nixor Dün, 18:31

Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Son Aktiviteler
Hosting ile Web sitenizde...
Forum: Sizin Çekimleriniz
Son Yorum: nixor
Dün, Saat: 21:36
» Yorumlar: 0
» Okunma: 3
Web hosting hesapları far...
Forum: Sizin Çekimleriniz
Son Yorum: nixor
Dün, Saat: 21:34
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
Web barındırma hizmetleri...
Forum: Sizin Çekimleriniz
Son Yorum: nixor
Dün, Saat: 21:32
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
Web Hosting en iyi özelli...
Forum: Sizin Çekimleriniz
Son Yorum: nixor
Dün, Saat: 21:30
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Web Hosting temelleri
Forum: Sizin Çekimleriniz
Son Yorum: nixor
Dün, Saat: 21:26
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
Kendi Webhosting iş bugün...
Forum: Sizin Çekimleriniz
Son Yorum: nixor
Dün, Saat: 21:24
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
Webhosting ile tonlarca p...
Forum: Sizin Çekimleriniz
Son Yorum: nixor
Dün, Saat: 21:21
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
Yeşil Hosting
Forum: Sizin Çekimleriniz
Son Yorum: nixor
Dün, Saat: 21:16
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
Web barındırma sağlayıcın...
Forum: Sizin Çekimleriniz
Son Yorum: nixor
Dün, Saat: 20:43
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
Website Panel Kurulumu ve...
Forum: Sizin Çekimleriniz
Son Yorum: nixor
Dün, Saat: 18:31
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1

 
Exclamation Hosting ile Web sitenizden para kazanın
Yazar: nixor - Dün, Saat: 21:36 - Forum: Sizin Çekimleriniz - Yorum Yok

Zaten bir web hosting şirketi ile barındırılan bir Web sitesi varsa, ' Hosting iş ' başlayabilir. Kendi iş Online, evden çalışma, ve kendi programı karar, bir şey birçok insan hakkında rüya olduğunu. piggybank1Burada tek soru bunu nasıl yapabilirsiniz. Web sitenizde para kazanmak için bir yol, müşterilerinize barındırma planlarını yeniden satmak için izin verecek bir barındırma şirketi bir bayi olmaktır. Bunları yapmak istediğiniz şekilde kaynakları yönetmek ve ayırmak mümkün olacaktır. Bu ağır iş barındırma şirketinden yapılır bu yana kar kazanmak için güzel bir yoldur, sağlayan ve kaynakların bir sürü gerektiren bir şey sunucuları yapılandırma gibi. Tabii ki, sizin planlarınızı satın almak için müşterileri bulmak zorunda kalacak, hem de emin olmak için tüm sorunları onlar karşı karşıya olacak her zaman genellikle web hosting şirketi ile tüm iletişim beri size geçecektir olacaktır.

linux hosting

Orada para tekrarlayan miktarda yapmak için başka bir yoludur, ve bu sözde bağlı kuruluş programıdır. Bir ortaklık programı web sitenizde yer alan reklamların gelir kazanmak için kayıt olabilirsiniz bir programdır. Bu programlar normalde herhangi bir para maliyet ve sitenizin popüler ve insanların bir çok ziyaret Eğer para yeterli miktarda kazanabilirsiniz. Her program için onaylanmış almak için birkaç hafta kadar sürebilir bir uygulama süreci olacaktır. Bir kez başvurunuzu doldurduktan sonra, sitenizi inceleyecek ve başvurunuzu onaylanmış ya da reddedilir olacaktır. Sitenizi onaylı ise, afiş ile sitenizde yazılan ve para toplamaya başlamak için verilecektir. Çoğu bağlı programların prosedürü mümkün olduğunca kolay şekilde yapılır böylece büyük ayrıntıları açıklanmıştır.

linux web hosting

Siteniz için hangi İştirakler girişimlerinin doğru olduğunu seçerken, sitenizin içeriğinizi en iyi temsil edecek olanı seçmeyi deneyin ve sırasıyla ziyaretçilerinize hitap edecektir. Bazı programlar için, gelir almak için tek yolu ziyaretçiler tüccarlar bağlantısını tıklayın ve daha sonra kendi web sitesinden bir öğe satın alarak olduğunu. Müşteri, ortaklık sitesi ve Merchant Site-bir ortaklık programı dahil üç parti vardır. Müşteri Web siteniz için normalde bir ziyaretçidir, ortaklık sitesi Web siteniz, ve tüccar sitesi hangi ürün veya bağlantılar tanıtıyoruz sitesidir. Ne zaman sizin ortaklık ortakları seçin, onların prosedürleri ve Linkler size web hosting şirketi t&c uygun gönderecektir emin olun.

Günün sonunda, kar ne almak için beklediğiniz. Bir ortaklık programının size ödeme yapmasını seçebileceğiniz üç farklı yol vardır. İlk yol ödeme başına satış, bu bir ziyaretçi sitenize geldiğinde, bu tüccar site için onları götürür bir bağlantı tıklama ve oradan bir şey satın alır. Başka bir ödeme yöntemi başına ödeme-Leading, bu bir ziyaretçi tüccar bağlantısını tıkladığında, tüccarın Web sayfasını ziyaret ve işaretler kadar veya hizmet çeşit için kaydeder. Kayıt tamamlandığında, tüccar bağlı kuruluş programı için kaydolma üzerine mutabık olduğunuz bağlı şartlar ve koşullara göre size ödeme yapacak. Bağlı ödemenin son ve en yaygın şekli, tıklama başına ödemedir. Bu kendi kendine açıklayıcı, her zaman bir kişi bağlı bağlantı tıkladığında, sistem daha sonra hesabınıza yatırılan bir miktar kaydeder.

Bu konuyu yazdır

Exclamation Web hosting hesapları farklı türleri
Yazar: nixor - Dün, Saat: 21:34 - Forum: Sizin Çekimleriniz - Yorum Yok

Paylaşılan barındırma nedir?
Paylaşılan barındırma web siteniz için bir bütçe etkili bir çözümdür. Burada fikir, birkaç Web sitesi (hesapları) bir sunucuda ikamet ve kaynaklarını paylaşmak olduğunu. Her hesabın disk alanı, bant genişliği, bellek vb. gibi belirli kaynaklara erişimi vardır. Eğer ı/O kaynakları bir sürü gerektirmez kişisel veya küçük işletme web sitesi varsa bu sizin için plan olabilir. Eğer sitenin performansını yavaşlatacak ve büyük olasılıkla hesabınızın askıya neden olacak beri, bir çok disk alanı, vb, paylaşılan bir plan sizin için işe yaramazsa ihtiyacı ziyaretçiler bir yeri vardır büyük bir Web sitesi var.

Sanal özel sunucu nedir?
Sanal özel sunucu daha fazla esneklik sahip eğilimindedir bir barındırma çözümüdür. Optimize edilmiş bir Web sitesine sahip olmaya yardımcı olacak paylaşılan bir plana kıyasla daha fazla kaynağa sahip olursunuz. Burada daha önemli olan, ancak, sunucu kök erişimi olacaktır. Bu yüklemek ve istediğiniz herhangi bir uygulamayı yönetmek için izin verecektir, çünkü kişisel bir bilgisayar gibi olacak, nerede odanıza koymak düşünme rahatsızlık olmadan. Sitenizi izlemek ve kullanılabilir 24/7 emin olun mümkün olacak. Sunucu yönetimi ile deneyiminiz yoksa, bir denetim masası 'nı almayı veya tam yönetilen sunucular sağlayan bir ana bilgisayarı aramasını düşünebilirsiniz. Tabii ki, ikinci seçenek yatırım için çok daha fazla fon gerektirecektir.

linux hosting

Dedicated Server nedir?
Bir çok g/Ç kaynağı gerektiren bir Web sitesi (ler) varsa, Dedicated Server almayı düşünebilirsiniz. Bununla birlikte, yüksek performanslı bir siteye sahip olma seçeneğini sağlayacak planınıza özel kaynaklar verilecektir. Bu sunucular, tabii ki, çok pahalı ama sahip olmak istediğiniz iş türüne bağlı olarak, bir çözüm olarak dikkate değer olabilir. Mükemmel yük performansı ile ziyaretçilerinizin optimize edilmiş, kolayca erişilebilir bir sitesi ile sağlayacaktır.

linux web hosting

Sipariş hangi yukarıda belirtilen planları sizin için uygun seçmek için, ilk ihtiyaçlarınızı dikkate almalısınız. Bu kararlı bir kez, bir plan seçimi piyasada sunulan birçok seçenek ile kolay olacaktır.

Bu konuyu yazdır

Exclamation Web barındırma hizmetleri; Onlar ne?
Yazar: nixor - Dün, Saat: 21:32 - Forum: Sizin Çekimleriniz - Yorum Yok

Eğer kendi web sitesi oluşturma düşünerek herhangi bir zaman geçirdim, büyük olasılıkla web hosting duydum. Ama gerçek şu ki birçok site sahipleri tamamen bu gerçekten ne olduğundan emin değildir. Internet ile bu kadar yaygın günümüzde yayılan olmak, bu alanda bilgi eksikliği pek kabul edilemez. Bu makalede, bir Web barındırma hizmeti ne hakkında bazı temel bilgiler vermek için adanmış.

Aslında web barındırma hizmetleri bir konu olarak sadece bir çok Internet hizmetleri mevcuttur. Ama muhtemelen en o kim kendi web siteleri için önemlidir, çünkü onları dünya çapında web görülebilmek için kullanılabilir kılan biridir. Gerçekten ister resimlerinizi veya blogunuz ile kişisel bir site var, ya da bir online iş var, herhangi bir durumda sitenize Web görünür olması için izin vermek için bu web barındırma hizmeti gerekir önemli değildir.

Web barındırma hizmeti Web konaklardan emrinde teslim edilir. Bunlar, kendi web siteleri için gerekli dosyaları depolayabilir belirli bir ayrılan disk alanı ile müşterilerine sağlayan şirkettir. Yapılandırma, bakım ve yönetim sunucularının, genellikle veri merkezlerinde bulunan, Web Host bir yükümlülüğüdür. Sitenizin çevrimiçi olması için gereken kaynakları ' kredi ' yolu, Web barındırma bir plan seçerek ve bu belirli bir plan ve faturalandırma döngüsü için istenen tutarı ödemek.

Nasıl planı için ödeme yapabilirsiniz en kolay parçasıdır, ne daha zordur hangi barındırma şirket sizin için doğru bir olacak karar vermek. Bu şirketlerin bir sürü seçim için sürekli gelişmekte olan bir iş.

Eğer planı alırken dikkate almanız gereken birçok faktör vardır, ama burada sadece bazı söz edecektir.

İlk fiyat. Açıkçası bu en ucuz planı gitmek için bizim doğasında, ama bu her zaman doğru karar olarak çıkmak olmayabilir. En pahalı planı için gidiyor, aynı zamanda plasebo olmayabilir, burada fiyat özellikleri bir sürü dayalı oluşur böylece fiyat ve kalite emin olumlu korelasyon değildir. Son kararını vermeden önce büyük bir araştırma yapman lazım.

linux hosting

Dikkate almalısınız başka bir şey teknik parçasıdır. Disk alanı gibi özellikler, bant genişliği ve sağlanan bellek miktarı, çalışma süresi garantili, vb kontrol etmeli ve karşılaştırın olanlar içindedir. Doğrudan sitenize 24/7 mevcut sahip bağlı olduğundan uptime son derece önemlidir. Şirketlerin çoğu günümüzde% 99% 99,9 aralığında değerler sunuyor. % 99,9 garanti ile bir şirket seçimi sitenizin yaklaşık 45 dakika başına olabilir anlamına gelir.

linux web hosting

Dikkate almak için birçok diğer faktörler vardır-destek türleri, ücretsiz alan veya ücretsiz araçlar, para iade garantisi, vb durumu Her durumda, hosting şirketi seçerek her kişinin kendisi için karar vermek zorunda bir şeydir/kendisi. Sizin ihtiyaçlarınız için çekici bulmak ve doğrudan karşılaştırmak birkaç şirket almak için iyi bir fikirdir. Sadece e-posta tabanlı destek durumunda bu yana, sağlanan destek türüne dikkat etmek esastır, daha zor hosting şirketi ulaşmak ve zamanında sorunları çözümleri almak için bulabilirsiniz. Arama yapmanız gereken telefon veya canlı sohbet desteğinin kullanılabilirliği. Orada sizi bekleyen birçok hosting şirketleri vardır ve araştırma biraz ile sizin için doğru bir bulabilirsiniz.

Bu konuyu yazdır

Exclamation Web Hosting en iyi özellikleri
Yazar: nixor - Dün, Saat: 21:30 - Forum: Sizin Çekimleriniz - Yorum Yok

Web Hosting gelecekteki bir çok önünde bir gelişmekte olan bir iştir. Bu kadar karlı olmak, şirketlerin girmek için cazip yaptı ve bu kadar çok farklı barındırma şirketleri için düzenli müşteri için çok zor onun karar yapmak için yol vardır. Orada saygın ve güvenilir hosting şirketleri orada seçim için bir yeri vardır, ama soru ne aramak için. Aşağıda barındırma satıcınızda bulabileceğiniz en iyi özelliklerden bazılarıdır.

linux hosting

Izleme kesinlikle aramak gerekir özelliklerinden biridir. Web hosting şirketleri çoğu bu teklif ve sunucuların 24/7 izleme sağlar. Eğer bu arama için gereken bir şey olması gerektiğini merak durumunda, sunucuların izlenmesi de sitenizi izleme anlamına gelir. Sunucular iyi performans gösteriyorsanız ve güvenli iseniz, siteniz benzer şekilde performans gösterecektir. Bu tür izleme sağlayan başka bir varlık, genellikle yalnızca hesabınız tek bir sunucuya yerleştirilir gerçeğini geliyor. Bu özellik, diğer hesapların sitelerinizin performansını rahatsız etmesine izin vermemesi nedeniyle böyle durumlarda gereklidir.

linux web hosting

Uptime, bakmalısınız sonraki önemli özelliğidir. Ne yazık ki, sunucular kesintiler var, ve ne kadar bu bir durum olarak ortaya çıkabilir göz önünde bulundurmanız gerekir olmak için tatsız olduğu gibi. Soru ne sıklıkta, sunucunun bu tür kesinti hemen sitenizin mevcut olmadığı anlamına gelmektedir. Bazılarınız Için bu kadar önemli olmayabilir, ama özellikle online iş sitelerine sahip insanlar için, bu muhtemelen bir barındırma şirketi için en önemli özelliğidir sağlamak. Kesinlikle bu tür garantileri sunan şirketler için arama ve daha fazla 99% uptime garantisi sağlamak gibi bakmak gerekir.

Tüm izleme ve Uptime sonra doğrudan size bağlı bir şey olduğunu göz önüne alındığında, ne bu planı ya da başka seçecek yapacaktır. Muhtemelen ilk cevaplar burada Fiyat, disk alanı ve bant genişliği sağlanır. İkincisi sitenizin performansına bağlıdır. Disk alanı gelince, sitenizin veri depolama ile ilgilidir - görüntüler, videolar, veritabanları. Özellikle paylaşılan bir plan için bu özellikleri kontrol emin olun böylece hangi plan ihtiyaçlarınıza en uygun olacak bir fikir var.

Size özel ihtiyaçlarına göre sağlamak için hosting şirketi için bir gerekir olacak çok daha fazla özellik vardır. En önemli şey sitenizin güvendiğiniz bir şirket ile barındırıldığını bilmek. Bu güven özellikle sunucuların 24/7, sitenizin online her zaman ve ihtiyacınız olan kaynakları hosting şirketi sağlanır olacak izlenen bilerek içerir. Gerisi size sunulan ek özelliklerden, yanı sıra bu şirket ile zaman içinde yaratacak ilişki gelen geliyor.

Bu konuyu yazdır

Exclamation Web Hosting temelleri
Yazar: nixor - Dün, Saat: 21:26 - Forum: Sizin Çekimleriniz - Yorum Yok

Web Hosting tüm Web sitesi ziyaretçileri herhangi bir Web sitesini görüntülemek mümkün sağlar. Web Hosting tamamlanması için bir Web sitesi oluşturma oluşumu için önemli bir faktördür. Web Hosting bir Web sitesinin düzgün çalışabilmesi ve görüntülenmesini sağlar.

Web Hosting iş sürücü yardımcı olur ve Web sitesi Binası ve iş ile ilgili olarak övgüyle bir süreç haline gelmiştir. Özellikle, kendi Web sitesini başlatmak veya kendi işinizi başlatmak planlıyorsanız, bu amaçla bir Web sitesi gerekir gibi. Web Hosting Internet başarılı yapma sürecinde önemli bir rol oynar. Ve birçok sayfa bilgi görüntülemek yardımcı olur. Web Hosting bir Web sitesi ziyaretçi bilgisayarına zaman bir Web sitesini görüntülerken indirme sağlar. Bir Web sunucusu Web sitesi için barındırma sürücü iletişim faktörleri gerçekleştirir.

Bu nasıl teknoloji her gün daha fazla ilerleme şaşırtıcı. Web Hosting gibi büyük bir teknoloji ile güçlü bir araç sağlar. Bu muhtemelen düşünebilirsiniz herhangi bir konu hakkında bilgi sayfaları trilyonlarca milyarlarca getiriyor. Bir araştırma, download müzik, başkalarıyla e-posta ve Instant Messenger arayüzleri ile iletişim sağlar ve diğer sosyal ağ üzerinden bağlanabilir. Web barındırma bilgileri bir görüntülemek için sonsuz olduğunu sağlar. Web hosting şirketleri, ortak ev sahipliği, Hosting, ücretsiz hosting, barındırma Dedicated ve yeniden satıcı hosting gibi birden çok barındırma türleri var. Seçtiğiniz barındırma, sunucunuzun Internet ile nasıl iletişim kurabildiğini etkileyecektir.

linux hosting

Web hosting hosting şirketi bir Web sitesi performansını maksimize etmek için hassas ve yöntemik teknikleri bir sürü sağlamak için gerektirir. İyi web hosting çok sayıda site bir defada koşması için izin alan kapasitesi bir sürü yüksek performanslı sunucu gerektirir. Bir sunucu Web sitelerine ev sahipliği yapan gerçek veritabanı ve onları bağlantı için güçler. Bu faktör olmadan bir Web sitesi işlevi mümkün olmazdı. Bu olması durumunda bu Web sitelerini görüntülemek mümkün olmaktan ziyaretçiler devre dışı bırakacaktı. Yani, en iyi işlevsel ve bağlantı sonuçları sağlayabilir en iyi sunucu olması esastır. Aynı zamanda sunucu tüm uygun güvenlik önlemleri olduğundan emin olmak için iyidir.

linux web hosting

Sonuç olarak, Web Hosting bilgi teknolojisi süreci sürüş yardımcı olmaktadır. Bu, görüntüleme ve iletişim amaçlı daha fazla Web sitesi sürücü yardımcı olmaya devam edecektir. Bu daha iyi bir internet için Web siteleri inşa yardımcı olmak için harika bir özelliktir. Bu büyük ve heyecan verici nasıl Web Hosting bir Web sitesinin performansını maksimize görmek için.

Bu konuyu yazdır

Exclamation Kendi Webhosting iş bugün başlayabilir miyim?
Yazar: nixor - Dün, Saat: 21:24 - Forum: Sizin Çekimleriniz - Yorum Yok

Web Hosting sunan farklı şirketler vardır. Bu şirketlerin genellikle Hosteller denir. Bazı bu yüzden sanayi denilen alan bir sürü kazandık ve çok para yapıyoruz, ama bu bizi durdurmak olmamalıdır, Eğer istiyorsanız, iş başlatmak için. Sadece bir Tanrı planı ve bir çok girişim gerekir. Muhtemelen senin gibi ben de bu iş ve profesyonel gibi görünüyordu bir yorum nasıl işe yaramış hakkında bir çok şey okumak için bu yüzden durdurmak ve iyi bir internet ağı olmadan çalıştırmak zorunda kalacak birkaç iyi bilgisayarlara sahip olması gerekir iş yapmak olduğunu söyledi Shou tam hızda Run ld.

linux hosting

Ben bu konuda düşündüm ve sonra nasıl olacağını düşünme güldü Eğer güç kapalı gidecek ya da yanlışlıkla ben benim internet sağlamak benim fatura ödemek için unutacaktır. Ama bu bir şaka olarak kabul edilmelidir, çünkü bu olacak şansı bir yeri vardır. İnternet biz bu gün yaşıyoruz Web Hosting kendi iş oluşturma olanakları bir sürü veren ve amacıyla mümkün olduğunca çok şey bulmak için sadece Google veya başka bir arama motoru kullanmanız gerekir. Bir uzmanın görüşü, özellikle bu konuda çok fazla bilgi sahibi değilseniz bir artı olacaktır. Temelde, bu iş dışarı başlangıç için adımlar şunlardır: sen de Hosting ihtiyacınız internet barındırma sunabilir önce ya da bir sunucu gerekir. Eğer paylaşılan barındırma sunmak ve size gereken alanı vermek isteyen bir şirkete başvurmanız gerekir daha ilk seçim için gitmeye karar verirseniz. İhtiyacınız olan alana bağlı olarak size sahip olacak müşterilerden kurtarabilirsiniz para belirli bir miktar ödeyecek.

linux web hosting

Eğer web hosting için ödeme en azından para yapabilirsiniz sırayla müşterilerine sahip olduğundan emin olmak gerekir. Bunun Için müşterileriniz için fiyat hesaplamak nasıl çok önemlidir. İşiniz başarı için garanti edilmez, bu nedenle daha fazla üç ay için hosting şirketi ile sözleşme kapatmayın nasıl şeyler hareket olduğunu görene kadar, çünkü bu bazı para kazanmak ve onları vermek için değil yapıyoruz.

Bu konuyu yazdır

Exclamation Webhosting ile tonlarca para kazanmak
Yazar: nixor - Dün, Saat: 21:21 - Forum: Sizin Çekimleriniz - Yorum Yok

Ben her zaman para kazanmak için yeni yollar bulmaya çalışıyorum. Ben iyi bir iş var, ama bazen bazı ekstra gelir gerektiren giderleri vardır. Burada ve orada para kazanmanın en iyi yolu internette olduğunu duydum. Ayrıca bu en kolay yoludur söyleniyor. Bu kadar çok yerden duyduğuma göre bunun doğru olduğuna inanıyorum. Ben internet günlük, ama sadece bilgilendirici bir düzeyde kullanmak, bu yüzden bu alanda benim bilgi sınırlı türüdür söyleyebiliriz. Ben internette para kazanmak için bir yol aradı ve ben o Web Hosting iyi bir yoldur ve bu sadece kolay değil ama aynı zamanda emin reklam olan bir sürü olduğunu gördüm.

linux hosting

Ama ben de bu harika iş arkasında bazı yatırımlar bazı zaman ve bilgi bir çok iş ve sonunda karlı yapmak için yapılacak anlamına gelir gizli şeyler bir sürü olduğunu anlıyorum. Web barındırma için öncelikle web hosting ile çünkü aslında bu kar yapıyoruz müşterileriniz için alan sağlamanız gerekir. Müşterilerine tutmak ve yenilerini kazanmak için size sunan hizmetleri en kaliteli ve çok erişilebilir fiyatlarla olması gerekir, bu iş daha uzun bir süre için de diğer sağlayıcılar olduğunu dikkate alınarak. Orada web hosting şirketleri 1 USD için bu hizmeti sunan ve bu onlar ücretsiz alan adı veya birden fazla e-posta adresi gibi farklı diğer ücretsiz hizmetler sunan vardır.

linux web hosting

Bu yüzden, tüm bu dikkate içine sonra Web Hosting ile para kazanma fikri o başında yaptığı gibi iyi ses yok alarak duyuyorum. Eğer kesinlikle çok paylaşılan bir sunucu ile yapmayacağım çünkü kendi sunucu satın almak için biraz para varsa iyi bir başlangıç için daha iyi olacaktır. Eğer bir uzman değilseniz sunucu daha sonra yapılandırma olması gerekecektir o zaman sadece başkasının becerilerini kendinizi baz ve sonra karşılaşabileceğiniz her sorun için ona bağlı olacaktır. Şimdi sonuç olarak herkes o iyi ve alanında o/o en çok bilgiye sahip olan şeyler yapar daha iyi olduğunu.

Bu konuyu yazdır

Exclamation Yeşil Hosting
Yazar: nixor - Dün, Saat: 21:16 - Forum: Sizin Çekimleriniz - Yorum Yok

Bizim meşgul hayatımızda, nadiren Biz yaşadığımız küçük daire dışında hiçbir şey dikkat. Haberleri duyuyoruz, ama onları dinlemez. Çevremizdeki objeleri iziyoruz ama onları gerçekten görüyor muyuz? Çoğumuz Kyoto Protokolü hakkında duydum, ama nasıl çoğumuz gerçekten anlamak ve daha da önemlisi hakkında ne olduğunu bakım. Biz iklim değişiklikleri söz, ama biz aslında bu değişimin etkisini fark var mı? Küresel ısınma, buz yaş, doğal felaketler, türlerin soyu tükenmiş.... liste uzun ve çok iyimser değil. Şimdi soru burada çoğu muhtemelen kendinize sormak ' ne benimle ne ilgisi var ve neden bu makale hosting şirketleri için bir inceleme sitesinde yayınlanmıştır? ' İki cevap, bir yön-size kadar her ürün bir fark yaratabilir ve bir barındırma planı satın alma bir dışlama değildir satın beri; ve sırasıyla her barındırma şirketi olup olmadığını onlar yeşil bir olacak kadar.

Bu çabaları, yatırımlar ve değişikliği parçası olma içine adanmışlık bir sürü gerektirir beri Hosting şirketlerin bir çok yeşil yolu gitti. Bu makalede ne tedbirler alınabilir ve nasıl her biri tüm plana katkıda durulacak. Ama başlamadan önce bir ortalama sunucu bir spor aracı (SUV) tüketen 15.68 l/100 km (galon 15 mil) olarak aynı karbon emisyonu üretir ve veri merkezi 30 000 hane eşdeğeri Grid güç alıyor biliyor muydunuz? Aşağıda telafi etmek ve bu emisyonları en aza indirmek için alınabilir birkaç adım vardır.


linux hosting

Yenilenebilir enerji kredisi
Yeşil politika entegre karar verdik şirketlerin bir çok, bunu yapmak bu tür seçtiniz. Burada temel fikir bir REC kredi 1000 kWh yenilenebilir bir enerji tesisinden üretilen üretilir. Her şirket, ama satın almak için kaç kredi seçebilirsiniz onlar elektrik tüketimine eşdeğer REC kredileri satın almaya karar verirseniz, o zaman onlar üretilen elektrik kullanarak oluşturmak çevresel ayak izi için telafi var kömür, nükleer güç, doğal gaz gibi yenilenebilir olmayan kaynaklar.

Fayda -ları: yenilenebilir enerji sektörünün geliştirilmesine yardımcı olur, geleneksel fosil yakıt santralleri kullanılarak etkileri minimize, yenilenebilir enerji alanında daha fazla araştırma için fon yardımcı olur

Emisyon azaltma kredileri
Bu krediler bir şirketin ürettiği emisyonlarını azaltarak kazanılır. Bu Roc, NOx, PM (dahil olmak üzere PM10), Co veya Sox emisyonlar en aza indirmek için yollar uygulayarak yapılabilir ne APCD izin ve kuralları tarafından gerekli ötesinde. Bu krediler verildiğinde, onların emisyonlarını telafi etmek için diğer şirketlerinden satın alabilirsiniz.

linux web hosting

Fayda -ları: hava kirliliğini azaltır, sosyal sorumluluk programı için bir işarettir

Rüzgar enerjisi kredileri
Bu krediler REC benzer fikir var, kredi rüzgar çiftliklerinden enerji üretmek için ve şirket ızgara kullanır elektrik telafi etmek için satın alınabilir.

Fayda -ları: Rüzgar çiftliklerinin gelişimine yardımcı olur, şirket çevre sorumlu olduğunu gösterir, bu tür çabalar da müşteriler ve dünyanın her yerinden insanlar için daha iyi, sağlıklı bir ortam sağlamak

Ofisteki çabaları
Bu en önemli önlemler biridir. Muhtemelen en küçük etkisi ile sayılar düşünüldüğünde, ama en önemli şey gösterir-çalışanların zihniyet. Her birimizin çevreden sorumlu ise, daha kolay katkıda bulunmak ve gezegenimizin yaşamak için daha iyi bir yer yapmak olacaktır. Yapılabilir adımlar araçlar (kupa, tabak, vb) kullanarak dahil olmak üzere, kağıt her iki tarafında baskı, çok gereksiz kağıt ton yazdırmak için değil, böylece bir ofis için evden çalışma, e-posta yoluyla iletişim çoğu olan Elektrik çok kullanır, vb.

Fayda -ları: yeşil zihniyet besleyici, kirliliği azaltarak

Optimize yeşil sunucuları ve yeşil veri merkezleri
optimize edilmiş sunucuları kullanarak muazzam bir etkisi olabilir. Dell ve Samsung gibi bazı şirketler barındırma firmalarından kullanılabilecek bu tür sunucular başlatmak. Sadece tür konularda, though, bu sunucular sürekli olarak daha iyi yeni olanlar ile düzenli olarak değiştirilmelidir ve piyasada daha fazla optimize edilmiş kararlar. Burada soğutma sistemi de önemlidir ve dış hava soğutma teknolojisi kullanarak bazı yeşil veri merkezleri uygulamak için seçimdir. Gerek şebekeden güç önemlidir ve Eğer güç yenilenebilir bir kaynaktan, daha sonra veri merkezi daha da yeşil yönelimli olduğunu anma.

Fayda -ları: kirlilik azaltılması, şebeke kullanılan elektrik miktarını azaltarak

Gelecek için ağaçlar
Bu toplumlar bitki ağaçları yardımcı içine tüm faaliyetleri adamıştır kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Etki ve rol ağaçlar bizim ekosistem içine oynamak çok önemli bu girişimi çok iyi izlenmesi ve barındırma şirketlerinden ve desteklenen sadece.

Fayda -ları: karbon emisyonunun etkilerinin azaltılması, ekosistemi korur

greenhost2Yukarıda belirtilen tüm çabalar ve önlemler mali yatırımlar çok gerektirir. Bu yüzden her hosting şirketi yeşil bir politika takip karar verdi. Yeşil haline yatırım yapmaya karar verdiler olanlar, ancak, sadece Hosting planları ile müşterilerine sağlayabilir, ama fırsat gezegenimizin tasarrufu içine bir rol almak. Yeşil yolu seçmiş barındırma şirketlerinin çoğu da sizin için dünya ile yeşil şirket paylaşmak için afiş sağlar.

Her kişi kendi için karar verebilir/kendisi ve kirlilik azaltmak için bir katkı olup olmadığına karar değer. Bu tür adımları saymak için çok küçük bir zihniyet, ne kadar küçük adım olursa olsun, hala doğru yönde. Yeşil vicdan olması göz ardı edilmelidir bir şey değildir, bu motive olmalı ve böylece hepimizin önemli bir değişiklik yapabilirsiniz besleyici

Bu konuyu yazdır

Exclamation Web barındırma sağlayıcınız nasıl seçilir?
Yazar: nixor - Dün, Saat: 20:43 - Forum: Sizin Çekimleriniz - Yorum Yok

Biz Top11Hosting de bu sürecin oldukça kafa karıştırıcı ve zaman alıcı olabilir, bu yüzden en önemli ve size web barındırma sağlayıcısı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken faktörleri anlamak için kolay anahat deneyin anlıyoruz.

Eğer nasıl biz yıl Ödülü Web Host kazanan ile geldi merak, burada biz de takip tavsiye süreçtir süreci, burada olduğunu.

linux hosting

Web barındırma seçeneği değerlendirmek başlamadan önce, onaylamak için gereken bir şey:

Web sitenizin gereksinimleri nelerdir?

Eğer bir online web sitesi Oluşturucu aracı kullanarak veya WordPress gibi platform kullanarak oluşturabilirsiniz basit bir Web sitesine ihtiyacınız var mı? Çoğu Web Hosting Sağlayıcıları bir online web sitesi Oluşturucusu ile varsayılan olarak, veya WordPress platformu için bir tıklama yükleyici (Internet Web sitelerinin% 20 WordPress kullanıyor) sağlayacaktır!

Daha karmaşık gereksinimleriniz varsa, lütfen tasarımcı/geliştiricinize Platform: Linux veya Windows, PHP/Java/ASP. NET gibi Web siteniz için kullanılan technolgies gibi ayrıntılar üzerinde kontrol edin: MySQL, PostgreSQL, MSSQL, vb.

Eğer kafa karıştırıcı alır endişelenmeyin, bizim dizininde herhangi bir gereksinimleriniz ile yardımcı olabilir şirketleri dahil

Paketler ve ölçeklenebilirlik:

Ev sahibi 1 ' den fazla paket sunuyor mu? Ortak/WordPress hosting yanı sıra Host VPS veya adanmış veya bulut sunucuları gibi büyüme için fırsatlar sunuyor mu?

linux web hosting

Bir ana bilgisayarın yükseltme kolay seçeneği ile ölçeklenebilir çözümler sunabilmesi için herkesin ne kadar kritik olduğunu anlamak önemlidir. Web sitenizin daha sonra daha fazla kaynağa ihtiyacı varsa, size VPS veya bulut sunucusu gibi daha güçlü bir çözüm sağlayabileceğiniz bir sağlayıcıya ihtiyacınız vardır ve bu paket için de sorunsuz göç sağlar.

Biz bazı iş sağlayıcıları tek bir plan ile sınırlıdır veya öncelikle bir noktada en barındırma müşterileri tarafından yetiştirilen paylaşılan barındırma uzmanlaşmak bulundu. Bir paketten diğerine geçiş yapmanız gerekiyorsa bazı sağlayıcılar çok fazla yardım sunmaz.

Özellik:

Disk alanı (çoğu sağlayıcı sınırsız/unmetered disk alanı sunan) gibi standart özellikleri yanı sıra, ve bant genişliği, biz olması gerektiğini düşünüyorum özellikleri çift vardır:

Web sitesi Builder veya WordPress hosting paketi için optimize -Bu sizin kim web sitesi Builder üzerinden sıfırdan kendi web sitesi bina planı, ya da başka bir WordPress tabanlı paket göç için. İyi haber, tüm Web Hosting Sağlayıcıları% 99 Bu ücretsiz içerir.

Ücretsiz SSL sertifikası - Google, her Web sitesinin SSL üzerinden güvence altına almak için gerektirir ve SSL sertifikaları eksikliği web siteleri için Google arama sıralaması azalan olacaktır. Eğer 1 ' den fazla Web sitesi barındırılan varsa, tüm Web siteleri için ücretsiz SSL sunan bir paket olsun emin olun. 1 veya daha fazla Web sitesi için ücretsiz SSL sunan çeşitli sağlayıcılar vardır, ancak sadece ilk yıl veya faturalandırma döngüsü için ücretsiz, daha sonra her SSL yüklü için ağır bir ücret tahsil alabilirsiniz.

Yedekleme -Onun önemli web hosting şirketi bir yedekleme çözümü sunuyor. Çoğu sağlayıcıları ücretsiz bir hizmet olarak yedekleme dahil olacak, bazı ekstra ücretli hizmet olarak sunacak, bazıları kendi alt uç paketleri için hiç sunmaz.

cPanel kontrol paneli -sektöründe lider olmak, cPanel sunan bir şirket için kolayca bir cPanel başka bir barındırma sağlayıcısı tabanlı göç sağlar. cPanel, neredeyse 0 kesinti ile kolay hesap geçişleri sağlar.

Göç yardımı -en cPanel tabanlı sağlayıcılar cPanel göç yardımı, veya WordPress için WordPress bazı daha popüler ve kolayca kullanılabilir WordPress göç eklentileri kullanarak ücretsiz cPanel sunacak. Lütfen, birkaç sağlayıcı göç için ücret alacak, bu yüzden ya kendiniz yapmak ya da profesyonel yardım almak zorunda olacaktır unutmayın.

Malware/Anti virüs tarama - barındırma sağlayıcınızın web sitesi uygulamalarında herhangi bir potansiyel enfeksiyonu koruyan veya algılayan çevrimiçi güvenlik tarayıcısının bir çeşit içerdiğinden emin olun. Bazı sağlayıcılar ücretsiz olarak bu dahil olacak, bazı ekstra ücret olacaktır.

Ücretsiz Araçlar -En barındırma sağlayıcıları 1 tıklayın yükleme çözümleri, hangi ücretsiz bazı en popüler açık kaynak scriptler orada, WordPress, Joomla, PrestaShop, Magento, vb dahil olmak üzere kullanmak sağlayacak sunacak Başparmak kuralı, daha iyi.

Hız - Web barındırma şirketi herhangi bir ek hız ile ilgili araçlar veya optimizasyon gibi önbelleğe alma, performans optimize WordPress, ücretsiz CDN sağlayarak görmek için kontrol edin. Bunlar özellikle WordPress tabanlı Web siteleri için bir fark yaratmak

Geliştirici dostu Özellikler (Gelişmiş) -Bu çoğunlukla geliştirici topluluğu için önemli özellikleri, ya da Web sitesi tasarımcısı/geliştirici, ve herkes için ilgi olmayabilir. Bazı özellikler için dikkat: SSH erişim, SVN/git destek, diğer teknolojiler: Ruby, Python, Perl, Java, ASP.NET, NodeJS, Laravel, WP-CLI, veritabanları: MySQL/MariaDB, PostgreSQL, MS SQL,

Fiyatlandırma:

Eğer oldukça çok tüm Web Hosting Sağlayıcıları gelen fırsatlar bol bulabilirsiniz Iken, ilk özel fiyata özel dikkat etmek istiyorum onların yenileme fiyat vs sunulur. Çoğu web barındırma sağlayıcıları, 3 yıl gibi daha uzun ödeme planları için en iyi fırsatlar sunacak.

Eğer 3 yıl planı için gitmek, Web barındırma daha düşük fiyat yenileme sunabilir veya yenileme için aynı fiyat tutmak emin olun. Biz sağlayıcıları% 80 veya daha fazla indirim gibi ilk fiyat için süper agresif indirimler sunan gördük ve sonra yenileme fiyatı% 500 artar!

-
Bu değerlendirme ve potansiyel Web barındırma sağlayıcısı ile tartışmak gereken önerilen Özellikler listemiz sonuçlandırmak. İyi şanslar!

Top11Hosting.com editoryal takım

Bu konuyu yazdır

Exclamation Website Panel Kurulumu ve Temel Konfigürasyon
Yazar: nixor - Dün, Saat: 18:31 - Forum: Sizin Çekimleriniz - Yorum Yok

Website Panel Kurulumu ve Temel Konfigürasyon
Websitepanel ASP.Net yazılım dili ile Orchardproject tarafından hazırlanmış bir hosting yönetim panelidir. Web site panel üzerinden Hyper -V yönetimi de yapılabilmektedir. Makalemizde Webosting servislerinin kurulumu ve yönetimi ile ilgili konulara deyineceğiz.

Websitepanel yazılımını kuracağımız sunucu üzerinde 40 Gb boş disk alanı ve mimimum 1Gb Ram kullanılması önerilmektedir. İleride bu disk üzerinde logların yazılacağı web sitelerinin açılacağıda düşünülürse donanım özelliklerini ilk kurulumda yüksek olarak seçmekte fayda olacaktır.

Gereksinimler

- Server 2003
- Server 2003 R2
- Server 2008
- Server 2008 R2


Sponsor
Kurduğumuz işletim sistemine göre IIS 6 ya da IIS 7SQL Server 2005 Express Edition veya daha yüksek sürümleri

SQL Server 2008 Express Edition veya daha yüksek sürümleri

SQL server ücretsiz sürümünü download etmek için http://www.microsoft.com/express/sql/download/ linkini kullanabilirsiniz.

Website panel aşağıdaki sanallaştırma yazılımları üzerindeki sunucularda kurulabilir

Microsoft Hyper-V
Microsoft Virtual PC
Virtuozzo
VmWare
XenServerWebsitePanel Nasıl ÇalışırWebsitepanel kurulu farklı sunuculardaki Web Servisleri, FTP hesapları, Veritabanı ve Mail hesaplarını tek bir merkez üzerinden yönetebilirsiniz.


WebsitePanel Mimarisi

WSP Portalı
WSP Enterprise Server
WSP sunucu

WSP Portalı:Kullanıcıların ilk karşılaştığı ve yapılan işlemlerin WSP Enterprise Server vasıtasıyla dağıtımını yapan kullanıcı ara yüzüdür.
image001
WSP Enterprise Server:Kullanıcıların limitleri sunucu bilgileri hizmet tanımlamaları ve ayarların çalıştığı bölümdür. Buradaki datalar SQL Veritabanı üzerinde saklanmaktadır. Ayrıca bu bölüme .NET Framework, PHP, Java ve Perl XML ile bağlantı sağlanarak 3.parti panellerle entegrasyon yapılabilmektedir.

WSP Sunucusu:Bu bölümde host edilen web siteleri, Ftp hesapları mail hesaplarına ait dosyalar bulunmaktadır.

Bu özelliklerin tümü aynı sunucuda kurulabildiği gibi ayrı sunucularda da dağıtık bir yapı ile servisler ve uygulamaları çalıştırmak mümkündür.

Tek sunucu üzerinde kurulum
image002Birden fazla sunucu üzerinde dağıtık yapıda kurulumimage003
Webplatform Installer Bölümünden WebsitePanel 1.2.0 ı seçerek install işlemine başlıyoruz.
Kurulum detaylarında yüklenecek ek bileşenlerin bilgisini görüyoruz. I Accept seçeneği ile kuruluma başlıyoruz.
Yükleme son durumu ile ilgili bilgileri kontrol ettikten sonra Finish ile kurulumu tamamlıyoruz.
Masaüstünde oluşan Login to WebsitePanel kısayoluna tıklıyoruz. Bu bölümde serveradmin ve admin kullanıcılarının parolalarını tanımlıyoruz.
Sunucu yapılandırmaları için serveradmin kullanıcısı ile sisteme login oluyoruz
Configuration Menüsü altında yer alan Server bölümünden sunucu ayarlarımızı yapıyoruz.


Default olarak kurulum yaptığımız sunucu gelecektir. Sunucu üzerinde kurulu olan servisler ile ilgili bilgileri bu panel altından yönetebiliyoruz.

Myserver'ı seçiyoruz. Burada sunucumuzda kurulu olan ve kurulabilecek servislerin listesi görüntülenecektir.
Websites bölümündeki Add butonu ile web servisimizin seçimini yapacağız. Sistemimizde kurulu olan IIS 7.x'i seçiyoruz ve Add Service ile sisteme kayıt ediyoruz.
Sunucumuzda birden fazla ip adresi varsa Website Shared ip alanından web sitelerine hangi IP adresinin default olarak tanımlanacağını seçiyoruz. Bu bölümden yine açılacak websiteleri için detaylı tanımlamalar yapılabiliyor. Sayfanın sonundaki update butonu ile webservisini aktif ediyoruz.
Web sunucumuzdaki kullanıcıların dosyalarını yükleyebilmesi için FTP servisinide aktif ediyoruz. Bu işlem öncesinde yapmamız gereken bazı ayarlar mevcuttur.

Server 2008 Administrative Tools > Computer Management, Users and Groups bölümünden Group bölümüne tıklıyoruz. Bu bölümde FtpUsers adında bir grup oluşturuyoruz.

FTP anadinizini tanımlıyoruz. Default olarak C:\inetpub\ftproot altından bir dizin mevcuttur bu dizine FTPUsers grubu için okuma yetkisi veriyoruz.

linux hosting

Daha sonra Başlat üzerindeki arama bölümüne inetmgr yazarak IIS yönetim konsolunu açıyoruz. Sites bölümü altından Add FTP Site bölümünü açıyoruz

FTP server adı ve daha önceden izin tanımladığımız path'i belirliyoruz.

FTP servisini kullanacak IP adresini belirleyebiliyoruz ya da sunucudaki tüm Iplerden erişim yapılmasını sağlayabiliriz. No SSL alanını seçerek devam ediyoruz.

Basic Authentication seçeneğini işaretliyoruz. FtpUsers grubumuza Read hakkı tanımlayarak finish diyoruz.
IIS üzerinden FTP Server sekmesine tıklayarak FTP User Isolation ayarlarına giriyoruz.
FTP User Isolation ayarında User name directory alanını işaretliyoruz. Apply diyerek ayarlarımız kayıt ediyoruz.
Unutulmaması gereken bir detayda complex şifre özelliğini kapatmamız gerekebilir. Böylelikle kullanıcılar daha basit şifreler tanımlayabilirler.
Bunun için;
Local Security Settings manager (Start > Administrative Tools), Account Policies bölümünden Password Policy alanını açıyoruz Set the Set Password must meet complexity requirements seçeneğini Disable olarak işaretliyoruz.

linux web hosting

Login to WebsitePanel bölümünden serveradmin ile tekrar login oluyoruz. Configuration/ Server bölümünden Myserveri açıyoruz. Buradan Add FTP bölümünü seçiyoruz FTP Servisimizi seçerek kayıt ediyoruz. Kayıt işlemi esnasında sunucu ip adresimizi ve FTP grubumuzu tanımlayarak işlemi tamamlıyoruz.
Bu ayarları yaptıktan sonra panel üzerinden web sitesi ve FTP user açabileceğiz.
Müşterilerimizin hesaplarında kullanacağı servisler ve limitleri ile ilgili ayarları Hosting Plans bölümünden düzenlememiz gerekecektir. Bu bölüme girdikten sonra Default Planımızı açıyoruz Target Server bölümünde sunucumuzu seçiyoruz ve paket detaylarına giriyoruz.
Hosting planımızda web servisleri ve FTP servisleri bölümünü enable duruma getiriyoruz. Create Hostings Plan ile yeni bir plan ekleyerek değişik limitlerde Hosting Paketleri oluşturabilirsiniz.

Bu hosting paketini kullanabilecek userlar oluşturmamız gerekmektedir. Yeni Kullanıcı oluşturmak için Create Customer menüsünü kullanıyoruz.
Kullanıcımızın Hosting Planının hangi sunucuda açılacağı ve web sitesi bilgilerini bu bölümden tanımlıyoruz. İstersek kurumsal müşterilerimiz ve bireysel müşterilerimiz için ayrı sunucuları kullanabiliriz. Bunun için birden fazla Web Server üzerinde WSP kurmamız gerekecektir.

Bu konuyu yazdır


Anasayfa İletişim Arşiv RSS

Bu site Erkan Yazılım © tarafından desteklenmektedir. 2007-2018