WMASTERLAR
1 FORUM araçlar diğer
+ Üye Ol Giriş Yap


[-]
Duyuru

WMasterlar - Türkiye'nin en hızlı gelişen ve geliştiren webmaster portalına hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, forumumuzdan en iyi ve en hızlı şekilde faydalanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üyelikler ücretsizdir. Üye olmadan önce mutlaka Forum Kurallarını okuyunuz. Zaten kayıtlı bir üye iseniz sağ üst köşeden giriş yapabilirsiniz.


Sponsor Reklam
YENİ FORUM SİTEMİZ AÇILMIŞTIR YAKINDA BU SİSTEM KAPANACAKTIR YENİ SİSTEMDEN DEVAM EDİLECEKTİR DUYURULUR. YENİ SİSTEME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

WinRAR'ı Satın Alan Türk Videolu

2 Yorum   297 Görüntüleme  
Sosyal Ağlarda Paylaş


#1
Exclamation 
Sponsor Reklam
Sınırsız renk ve yeni nesil PDO sistemli full responsive kurumsal firma yazılımı..

Hepimizin çekirdekten Windows’cu yetiştiğini düşünürsek, WinRAR’ı tanımıyor olmanızın mümkünatı yok. 22 Yaşında bir çuval bıyığıyla öne çıkan genç delikanlı Eugene Roshal’ın ürünü olan WinRAR, veri sıkıştırma dünyasınının adeta Kardeşler Sıkıştırma Salonu şubesi. Eugene’nin aklında hiçbir zaman WinRAR gibi cevval bir proje kodlamak yoktu. Bir gün Eugene’nin büyük abisi “Bak kardeşim benim kafamda böyle bir şey var. Aha bu da sıkıştırma algoritması. Bunu kullan yap bir yazılım, oradan yürür gider yolumuzu buluruz.” deyince, (tam olarak böyle dememiş olabilir) ortaya yıllara meydan okuyan sıkıştırma yazılımı WinRAR çıktı. 

Biliyorsunuz, sonsuza dek süren iki şey var. Biri evren. Diğeri WinRAR’ın Trial sürümü (ki, evrenin sonsuza kadar varolacağından emin değiliz). “Anonyware” adı verilen bir satış modeli uygulayan WinRAR, kullanıcılarına yazılımın tüm fonksiyonlarını 40 günlük deneme süresi boyunca ücretsiz sunuyor. Deneme sürümü bittiğinde yazılım sonsuza dek yüzsüzlük yapıp “Lisansın bitti, beni almak istemez misin?” sorusuyla sinirlerinizi yumuşakça okşuyor. 

Bu arada WinRAR’ı satın alan Türk olur mu, yoksa iş sadece aşağıdaki videodaki gibi parodide mi kalır bilemiyorum fakat WinRAR’ın CEO’su adaşım Burak Canboy’a WinRAR’ı satın almayan Türkler olarak kucak dolusu selamlarımı yolluyorum: Teşekkür tarafından verilen:

[-]
İzin yok
Üye olmadan yorumları okuyamazsınız. Forumdan yararlanabilmek için üye olun..Sponsor Reklam

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Anasayfa İletişim Arşiv RSS

Bu site Erkan Yazılım © tarafından desteklenmektedir. 2007-2018