WMASTERLAR
1 FORUM araçlar diğer
+ Üye Ol Giriş Yap


[-]
Duyuru

WMasterlar - Türkiye'nin en hızlı gelişen ve geliştiren webmaster portalına hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, forumumuzdan en iyi ve en hızlı şekilde faydalanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üyelikler ücretsizdir. Üye olmadan önce mutlaka Forum Kurallarını okuyunuz. Zaten kayıtlı bir üye iseniz sağ üst köşeden giriş yapabilirsiniz.


Sponsor Reklam
YENİ FORUM SİTEMİZ AÇILMIŞTIR YAKINDA BU SİSTEM KAPANACAKTIR YENİ SİSTEMDEN DEVAM EDİLECEKTİR DUYURULUR. YENİ SİSTEME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Wikipedia Türkiye’de Neden Yasaklandı

0 Yorum   1045 Görüntüleme  
Sosyal Ağlarda Paylaş


#1
Exclamation 
Sponsor Reklam
Sınırsız renk ve yeni nesil PDO sistemli full responsive kurumsal firma yazılımı..

Wikipedia Türkiye’de Neden Yasaklandı Haberleşme ve iletişim Bakanı Ahmet Arslan Wikipedia’nin tekrar açılması ile alakalı ” Her ülkede olduğu gibi Türkiye’nin de Wikipedia’yı kullanabilmesini istediklerini söyledi. BTK editörleri tarafından gönüllü olarak hataların düzeltilmesi, gerekli telafilerin yapılmasına izin verilmesini talep ettik.” dedi. Ancak Wikipedia tarafından atılan bu adıma karşılık herhangi bir yanıt alamadığını bildiren Arslan “Türkiye’den müdahale etmek isteyen editör arkadaşları engellediler. Uyardık gereğini yapmadılar. Mahkeme’de karar aldı alınan karar gereği de yayınları durduruldu. Biz tekrar yayınların açılması ile alakalı görüşmelerimizi sürdürüyoruz.” dedi.

Kaynak: http://www.guvenlikokulu.com/wikiped...asaklandi.html
Teşekkür tarafından verilen:


Sponsor Reklam

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Anasayfa İletişim Arşiv RSS

Bu site Erkan Yazılım © tarafından desteklenmektedir. 2007-2018