WMASTERLAR
1 FORUM araçlar diğer
+ Üye Ol Giriş Yap


[-]
Duyuru

WMasterlar - Türkiye'nin en hızlı gelişen ve geliştiren webmaster portalına hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, forumumuzdan en iyi ve en hızlı şekilde faydalanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üyelikler ücretsizdir. Üye olmadan önce mutlaka Forum Kurallarını okuyunuz. Zaten kayıtlı bir üye iseniz sağ üst köşeden giriş yapabilirsiniz.


Sponsor Reklam
YENİ FORUM SİTEMİZ AÇILMIŞTIR YAKINDA BU SİSTEM KAPANACAKTIR YENİ SİSTEMDEN DEVAM EDİLECEKTİR DUYURULUR. YENİ SİSTEME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Telsiz Kullanım Ücreti İptal Etme

0 Yorum   294 Görüntüleme  
Sosyal Ağlarda Paylaş


#1
Exclamation 
Sponsor Reklam
Sınırsız renk ve yeni nesil PDO sistemli full responsive kurumsal firma yazılımı..

Telsiz Kullanım Ücreti Nedir?
Bu ücret Telsiz Kullanım ücreti olarak tüm ön ödemeli müşterileri adına türkcell, vodafone ve avea tarafından ödenmekteydi. 20 haziran 2011 tarihinde ilk olarak Türkcell bu uygulamayı başlatarak abonelerinden 1.30 Tl telsiz kullanım ücreti düşürmeye başladı. Kısacası devlete sizin adınıza ödenen vergi.

telsiz-ucreti.png
Sessiz sedasız gelen telsiz kullanım ücretine şimdi de sessiz sedasız zam geldi… Telsiz Kullanım Vergisi 1.30 TL Oldu.

Aveaavea.gif

Her GSM abonesinin devlete ödemekle yükümlü olduğu Telsiz Kullanım Ücreti, 2011 yılı için faturalı hat sahibi müşterilerimizin faturalarına aylık 1,30 TL olarak yansıtılmakta, faturasız hat müşterilerimiz adına ise AVEA tarafından devlete ödenmekteydi. 6 Eylül 2011 tarihi itibariyle, telsiz kullanım ücreti faturasız hat sahibi müşterilerimizden de aylık 1,21 TL olarak tahsil edilmeye başlanacaktır.

2011 yılı içinde numarasını taşıyarak Avea’ya gelen faturasız müşterilerimizden 2011 yılı boyunca, standart aktivasyon ile gelen faturasız müşterilerimizden aboneliklerinin ilk 7 ayı boyunca, Telsiz Kullanım Ücreti tahsil edilmeyecektir.

Avea Telsiz Kullanım İptal Etme
Standart Tarife ile yurtiçi heryöne dakikası 41,5 kuruşa konuşun, üstelik aylık 1,21 TL’lik Telsiz Kullanım Ücreti de Avea tarafından adınıza ödensin!
Standart Tarife’ye geçmek için STANDART yazıp 6363′e ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli!


Turkcellturkcell.gif

Turkcell Telsiz Kullanım İptal Etme
Tukcell artık standart tarife üzerinden de telsiz kullanım ücreti alıyor. Bu yüzden iptal etme imkanınız bulunmamaktadır.


VodafoneVodafone.gif

Her GSM abonesinin devlete ödemekle yükümlü olduğu Telsiz Kullanım Ücreti, 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunun 46. maddesi ve ekli ücret tarifesi gereğince sistemde yer alan her abonenin yıllık 13,2 TL olarak devlete ödemekle yükümlü olduğu bir ücrettir. Bu ücret abonelerimiz için aylık 1,30 TL olarak taksitlendirilerek 1 Ağustos 2011 tarihinden itibaren aylık taksitler halinde tahsil edilecektir.

Vodafone Telsiz Kullanım İptal Etme
“Telsiz Kullanım Ücreti’ni benim adıma Vodafone ödesin.” diyorsanız Cep Standart Tarifesine geçmeniz lazım.
STANDART” yazıp 7048′e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Teşekkür tarafından verilen:


Sponsor Reklam

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Anasayfa İletişim Arşiv RSS

Bu site Erkan Yazılım © tarafından desteklenmektedir. 2007-2018