WMASTERLAR
1 FORUM araçlar diğer
+ Üye Ol Giriş Yap


[-]
Duyuru

WMasterlar - Türkiye'nin en hızlı gelişen ve geliştiren webmaster portalına hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, forumumuzdan en iyi ve en hızlı şekilde faydalanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üyelikler ücretsizdir. Üye olmadan önce mutlaka Forum Kurallarını okuyunuz. Zaten kayıtlı bir üye iseniz sağ üst köşeden giriş yapabilirsiniz.


Sponsor Reklam
YENİ FORUM SİTEMİZ AÇILMIŞTIR YAKINDA BU SİSTEM KAPANACAKTIR YENİ SİSTEMDEN DEVAM EDİLECEKTİR DUYURULUR. YENİ SİSTEME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sözün Özü: Sozler.org

0 Yorum   12 Görüntüleme  
Sosyal Ağlarda Paylaş


#1
Exclamation 
Sponsor Reklam
Sınırsız renk ve yeni nesil PDO sistemli full responsive kurumsal firma yazılımı..

Sözün Özü: Sozler.org

Türkçemiz, oldukça geniş bir kelime hazinesine sahiptir. Kendimizi ifade etmek için kullanabileceğimiz sözcüklerin sayısı hesapsızdır. Ancak mümkün olduğu kadar kısa ve öz konuşmak, her zaman daha iyi anlaşılmamızı sağlamaktadır. Tabiri caizse bir taşla iki kuş vurmaya ihtiyaç duyduğumuz böyle zamanlarda devreye, girmektedir. Sitemizdeki güzel sözlerin her biri, tıpkı bir süzgeçten süzülmüş gibidir. İçerisinde hiçbir tortu, hiçbir şâibe ve hiçbir leke barındırmayan sitemiz, sizlere en kaliteli söz hizmetini vermekten onur duymaktadır. Kendimizi bazen tek cümleyle ifade etmeye çalıştığımız zamanlarda sitemizdeki sözler imdâdınıza yetişecektir. Ya da bazen, mevzuyu tek celsede özetlemek isteriz, kısaca “sadede gelmek” için çabalarız, sözün özünü bulmaya çalışırız ya… İşte, tam da bu durumlarda meseleye el atabilir. Yani siz ona bırakın, sitemiz halledecektir! Yapmanız gereken sadece, sitemize tıklayarak istediğiniz sözü arama bölümünden ya da kategorilerden bulmak, dilediğiniz kişiye söylemek ya da istediğiniz yerde paylaşmaktır. Sonrası kendiliğinden gelecek, sözlerin taşıdığı anlam, olayların akışına zâten yön verecektir. Öte yandan, bazen söylediğimiz sözler, duygu ve düşüncelerimizi yansıtmakta yetersiz kalmaktadır. Böyle dönemlerde de başvurulabilecek en kapsamlı kaynak, yine sitesi olacaktır. Sitemizdeki ayrılık sözleri, biten bir ilişkinin bıraktığı enkâzı çarpıcı bir biçimde özetlerken, sizin için seçtiğimiz aşk sözleri ise, kalbinizden taşan ve tüm dünyaya haykırmak istediğiniz aşkınızı en iyi şekilde anlatmanızı sağlayacaktır. Kısaca, ‘sözün özü’ olarak özetleyebileceğimiz, kısa yoldan ciltler dolusu şey anlatmanıza yardımcı olabilir! Bu sayede kendinizi karşınızdaki kişiye ifade edebilmek, belki bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek, belki de ona olan sevginizi ispatlamak vb. durumlar için onca şey söyleyip yorulmanıza, dilinizde tüy bitmesine gerek kalmayacaktır. Öyleyse, sitemizi denemenin vakti gelmedi mi?

S%C3%B6zler-4-3.png
Teşekkür tarafından verilen:


Sponsor Reklam

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Anasayfa İletişim Arşiv RSS

Bu site Erkan Yazılım © tarafından desteklenmektedir. 2007-2018