WMASTERLAR
1 FORUM araçlar diğer
+ Üye Ol Giriş Yap


[-]
Duyuru

WMasterlar - Türkiye'nin en hızlı gelişen ve geliştiren webmaster portalına hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, forumumuzdan en iyi ve en hızlı şekilde faydalanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üyelikler ücretsizdir. Üye olmadan önce mutlaka Forum Kurallarını okuyunuz. Zaten kayıtlı bir üye iseniz sağ üst köşeden giriş yapabilirsiniz.


Sponsor Reklam
YENİ FORUM SİTEMİZ AÇILMIŞTIR YAKINDA BU SİSTEM KAPANACAKTIR YENİ SİSTEMDEN DEVAM EDİLECEKTİR DUYURULUR. YENİ SİSTEME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sıvı Solucan Gübresinin Kullanımı

0 Yorum   23 Görüntüleme  
Sosyal Ağlarda Paylaş


#1
Exclamation 
Sponsor Reklam
Sınırsız renk ve yeni nesil PDO sistemli full responsive kurumsal firma yazılımı..

Topraksız tarım nasıl yapılır araştırdık ve bu gübre doğru şekilde kullanıldığı zaman çok daha fazladır. Sıvı solucan gübresi, konsantre bir üründür. Bu sebeple kullanım amacına bağlı olarak sulandırılarak kullanılması gerekmektedir. 

Bitkilerin yapraklarının hastalıklardan korunması, beslenmesi ve gelişmesi için sıvı solucan gübresinin faydalarından yararlanılabilir. Bitki yapraklarında kullanılmak isteniyorsa, 1 litre sıvı solucan gübresi 150 litre suyla karıştırılarak bitki yapraklarına püskürtme yöntemiyle uygulanabilirler. Tarım ilacı firmaları hangileridir sizler için inceledik. Bunları kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Eğer bitki köklerinin beslenmesinde sıvı solucan gübresinin faydalarından yararlanılmak istenirse, o halde 1 litrelik sıvı solucan gübresini 200 litrelik suyla karıştırmak yeterli olacaktır. Sıvı solucan gübresi, bitki köklerine damlatılma yöntemiyle ulaştırılabilir. Koops sıvı solucan gübresi hem bitki köklerine, hem de toprağa yararlı olduğu unutulmamalıdır.
Teşekkür tarafından verilen:


Sponsor Reklam

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Anasayfa İletişim Arşiv RSS

Bu site Erkan Yazılım © tarafından desteklenmektedir. 2007-2018