WMASTERLAR
1 FORUM araçlar diğer
+ Üye Ol Giriş Yap


[-]
Duyuru

WMasterlar - Türkiye'nin en hızlı gelişen ve geliştiren webmaster portalına hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, forumumuzdan en iyi ve en hızlı şekilde faydalanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üyelikler ücretsizdir. Üye olmadan önce mutlaka Forum Kurallarını okuyunuz. Zaten kayıtlı bir üye iseniz sağ üst köşeden giriş yapabilirsiniz.


Sponsor Reklam
YENİ FORUM SİTEMİZ AÇILMIŞTIR YAKINDA BU SİSTEM KAPANACAKTIR YENİ SİSTEMDEN DEVAM EDİLECEKTİR DUYURULUR. YENİ SİSTEME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

SEO Çalışmalarında Kullanabileceğiniz Dizin Siteleri

0 Yorum   264 Görüntüleme  
Sosyal Ağlarda Paylaş


#1
Exclamation 
Sponsor Reklam
Sınırsız renk ve yeni nesil PDO sistemli full responsive kurumsal firma yazılımı..

SEO Çalışmalarında Kullanabileceğiniz Dizin Siteleri

Dizin siteleri, web sitelerini kategoriler halinde bizlere sunan sitelerdir. Dünya genelinde en çok kullanılan dizin sitesi DMOZ'dur. Dizin sitelerinde genellikle sitelerin, site adları, açıklama ve linkleri olur. Bazı dizin siteleriyse ekran görüntüsü, sayfa değeri, alexa sıralaması gibi detaylarıda verebilmektedir.

Dizinler genel olarak backlink almak için kullanılmakta oldukları için sizde web sitenize backlink sağlamak için bu siteleri kullanabilirsiniz.

Dizin sitesinin site ekleme sayfasında, form doldurmadan önce sayfanın tümüne göz atılmalıdır. Bazı dizinler url ekleme karşılığında sizinde sitenize bir kod eklemenizi, dolayısı ile kendilerine link vermenizi isterler. Bu şekilde istekte bulunan dizinlere site eklemekle hiç uğraşılmamalıdır.


Trust Rank’i yüksek 20 dizin sitesi listesi;
Teşekkür tarafından verilen:


Sponsor Reklam

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Anasayfa İletişim Arşiv RSS

Bu site Erkan Yazılım © tarafından desteklenmektedir. 2007-2018