WMASTERLAR
1 FORUM araçlar diğer
+ Üye Ol Giriş Yap


[-]
Duyuru

WMasterlar - Türkiye'nin en hızlı gelişen ve geliştiren webmaster portalına hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, forumumuzdan en iyi ve en hızlı şekilde faydalanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üyelikler ücretsizdir. Üye olmadan önce mutlaka Forum Kurallarını okuyunuz. Zaten kayıtlı bir üye iseniz sağ üst köşeden giriş yapabilirsiniz.


Sponsor Reklam
YENİ FORUM SİTEMİZ AÇILMIŞTIR YAKINDA BU SİSTEM KAPANACAKTIR YENİ SİSTEMDEN DEVAM EDİLECEKTİR DUYURULUR. YENİ SİSTEME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Öğrenci Tarifesinden Faydalanabileceğiniz Teknolojik Ürün ve Yazılımlar Listesi

0 Yorum   297 Görüntüleme  
Sosyal Ağlarda Paylaş


#1
Exclamation 
Sponsor Reklam
Sınırsız renk ve yeni nesil PDO sistemli full responsive kurumsal firma yazılımı..

Dünyaya bir daha gelsem, yine öğrenci olmayı dilerdim. Öğrenciliğimi kağıt üstünde devam ettirmemin ekonomik faydalarını hala dolmuşa varıncaya kadar görüyor ve kullanıyorum. BrainStorm’un PHPStorm yazılımını ücretsiz kullanıyor, günümün neredeyse tümünü geçirdiğim Ulysses’i yüzde 50 indirimli alıyor, üstüne başta IETT ve Metrobüs olmak üzere tüm toplu taşımalarda indirimli seyahat ediyorum. Esnafla tutuştuğum pazarlıklarda ise öğrenci olma jokerini çat diye masa koymaktan kendimi geri koyamıyorum.

Tıpkı benim gibi öğrencinin bir farkının olması gerektiğini düşünen Serhad İletir, öğrenci indirimiyle ürün veya yazılım sunan tüm şirketleri tek bir başlık altına topladığı şahane bir liste oluşturmuş. Rivayet o ki, Google aramalarından bulduğu liste vitaminsiz kalınca ZeplinLudus ve Infogram gibi şirketleri de “bi’ güzellik” yapmaları için ikna etmeye çalışmış. Sonuç olarak şu anlık 45 farklı teknoloji şirketinin sunduğu öğrenci indiriminin yer aldığı harika bir liste oluşmuş.

W7l9VY.png

Bizler gibi öğrenci olan ve öğrenci indirimlerini öğrencilere duyurmak isteyen Serhad İletir, her hafta listeyi güncelleyerek yeni indirimleri de listesine katmaya devam ediyor. Eğer indirim sunabileceğiniz bir teknoloji şirketiniz varsa siz de listedeki “Send Discount” butonuna tıklayarak öğrencilere güzel bi’ kıyak yapabilirsiniz.

Serhad’ın oluşturduğu teknoloji indirimleri listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bunun dışında Webmaster olarak her birimizin çeşitli alanlarda öğrenci indirim jokerini kullandığına adım kadar eminim. Eğer yakaladığınız öğrenci indirimi fırsatlarını siz de aşağıdan yorumlarsanız, belki bizim de çorbada tuzumuz olur
Teşekkür tarafından verilen:


Sponsor Reklam

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Anasayfa İletişim Arşiv RSS

Bu site Erkan Yazılım © tarafından desteklenmektedir. 2007-2018