WMASTERLAR
1 FORUM araçlar diğer
+ Üye Ol Giriş Yap


[-]
Duyuru

WMasterlar - Türkiye'nin en hızlı gelişen ve geliştiren webmaster portalına hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, forumumuzdan en iyi ve en hızlı şekilde faydalanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üyelikler ücretsizdir. Üye olmadan önce mutlaka Forum Kurallarını okuyunuz. Zaten kayıtlı bir üye iseniz sağ üst köşeden giriş yapabilirsiniz.


Sponsor Reklam
YENİ FORUM SİTEMİZ AÇILMIŞTIR YAKINDA BU SİSTEM KAPANACAKTIR YENİ SİSTEMDEN DEVAM EDİLECEKTİR DUYURULUR. YENİ SİSTEME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

NASA yarın açıklayacak!

0 Yorum   337 Görüntüleme  
Sosyal Ağlarda Paylaş


#1
Exclamation 
Sponsor Reklam
Sınırsız renk ve yeni nesil PDO sistemli full responsive kurumsal firma yazılımı..

NASA'nın Kızıl Gezegen Mars'taki uzay aracı Curiosity, devrim niteliğinde bir keşif yaptı ve bu keşif 7 Haziran 2018 Perşembe günü Türkiye saati ile 21:00'da kamuoyu ile paylaşılacak.

Mars'ta yaşam var mı? ya da bir zamanlar var mıydı? sorusu, yıllardır bilim dünyasının üzerinde düşündüğü önemli konulardan biri. Belki de bu tartışmalara son noktayı Perşembe günü NASA tarafından yapılacağı duyurulan açıklama son verecek.

Milliyet'in haberine göre; NASA , 7 Haziran 2018 Perşembe günü Türkiye saati ile 21:00'da, Mars 'ta yaşam ile ilgili çok önemli bir açıklama yapacak.

NASA'nın Perşembe günü açıklayacağı önemli haber, kurumun Gezegen Bilim Departmanı'nda iletişim bilim müdür yardımcısı Michelle Thaller tarafından duyurulacak.

Önemli bilgilerin kamuoyu ile paylaşılacağı oturum NASA 'nın Facebook, Twitch, Ustream, YouTube ve Twitter hesaplarından da yayınlanacak.

Kaynak; http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...iklayacak.html
Teşekkür tarafından verilen:


Sponsor Reklam

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Anasayfa İletişim Arşiv RSS

Bu site Erkan Yazılım © tarafından desteklenmektedir. 2007-2018