WMASTERLAR
1 FORUM araçlar diğer
+ Üye Ol Giriş Yap


[-]
Duyuru

WMasterlar - Türkiye'nin en hızlı gelişen ve geliştiren webmaster portalına hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, forumumuzdan en iyi ve en hızlı şekilde faydalanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üyelikler ücretsizdir. Üye olmadan önce mutlaka Forum Kurallarını okuyunuz. Zaten kayıtlı bir üye iseniz sağ üst köşeden giriş yapabilirsiniz.


Sponsor Reklam
YENİ FORUM SİTEMİZ AÇILMIŞTIR YAKINDA BU SİSTEM KAPANACAKTIR YENİ SİSTEMDEN DEVAM EDİLECEKTİR DUYURULUR. YENİ SİSTEME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Kapatılan Sitelerinizi Açtırmanız İçin Dilekçe Örneği

0 Yorum   329 Görüntüleme  
Sosyal Ağlarda Paylaş


#1
Exclamation 
Sponsor Reklam
Sınırsız renk ve yeni nesil PDO sistemli full responsive kurumsal firma yazılımı..

Merhaba arkadaşlar

Bugüne kadar TİB (Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı) tarafından kapatılan onlarca siteyi açtırmayı başardım.MSN üzerinden birçok arkadaşımıza da bu konuda yardımcı olmaya çalıştım.Fakat herkes yararlansın istiyorum ve TİB tarafından kapatılan sitelerinizi açtırmanız için gereken dilekçe örneğini aşağıya yazdım.

Not : İdare tarafından uygun görülürse sitelerinizin ulaşıma açılması ortalama 2-3 ayı bulabilir.Bu süreleri doldurmadan konu altından veya yeni başlık açarak bilgi istemeyin.

Not : Bu dilekçe örneği sadece TİB tarafından katalog suçları kapsamında değerlendirilip kapatılan sitelerinizin içeriğini temizledikten sonra açtırmanız için işinize yarayabilir.Mahkemelerin ulaşıma kapatılması kararı sitenizde uygulanıyorsa dilekçe örneği işinize yaramayacaktır.

Not : Telekominikasyon İletişim Başkanlığı'na göndereceğinizi bu dilekçeyi Postaneden İadeli Taahhütlü Posta olarak gönderin. Başlık altında mail ile göndersem olur mu gibi sorular sormayın.

Dilekçe Örneği

Kod:
Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı

ANKARA


Sayın başkanlığınızın ..../..../.... tarihli kararı ile 5651 Sayılı yasada belirtilen katalog suçları kapsamında
değerlendirilip işletilmesinde idari tedbir uygulanan .................net/com isimli internet sitesinin, .../.../... tarihi
itibari ile alan adı hakkı tarafımdan kayıt edilmiştir.Alan adının bir önceki zilyedi ve hak sahibi ile hiçbir ilgimin olmadığını beyan eder,ilgili yasa hükümlerinde belirtilen suç kapsamına
giren içerikten yoksun olarak kullanılacağını taahhüt ederim.İşbu halde, .........net/com internet sitesi üzerinde uygulanan idari tedbirin kaldırılarak
tekrar kullanıma açılmasını başkanlığınızdan saygıyla arz ederim


tarih
isim soyisim
imza
Teşekkür tarafından verilen:


Sponsor Reklam

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Anasayfa İletişim Arşiv RSS

Bu site Erkan Yazılım © tarafından desteklenmektedir. 2007-2018