WMASTERLAR
1 FORUM araçlar diğer
+ Üye Ol Giriş Yap


[-]
Duyuru

WMasterlar - Türkiye'nin en hızlı gelişen ve geliştiren webmaster portalına hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, forumumuzdan en iyi ve en hızlı şekilde faydalanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üyelikler ücretsizdir. Üye olmadan önce mutlaka Forum Kurallarını okuyunuz. Zaten kayıtlı bir üye iseniz sağ üst köşeden giriş yapabilirsiniz.


Sponsor Reklam
YENİ FORUM SİTEMİZ AÇILMIŞTIR YAKINDA BU SİSTEM KAPANACAKTIR YENİ SİSTEMDEN DEVAM EDİLECEKTİR DUYURULUR. YENİ SİSTEME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Internet Tarayıcılarına Panik Tuşu Geldi!

0 Yorum   252 Görüntüleme  
Sosyal Ağlarda Paylaş


#1
Exclamation 
Sponsor Reklam
Sınırsız renk ve yeni nesil PDO sistemli full responsive kurumsal firma yazılımı..

Eğer Chrome veya Safari kullanıyorsanız, bu eklenti sizi etrafınızdaki meraklı gözlerden bir anda kurtarabilir!

Chrome veya Safari ile çalışırken yabancı gözlerin ekranınıza baktığını anlarsanız, bu eklenti sayesinde ekrandaki tüm yazı ve görselleri bir anda yok edebilirsiniz. Yukarıdaki ekran görüntüsünde uygulamanın örnek olarak NASA web sitesini nasıl boş hale getirdiğini görüyorsunuz.

Nothing on the Internet adlı eklenti, istediğiniz web sitesini içeriğinden tamamen ayırıp boş renkler ve kutular haline çeviriyor. Bu eklenti daha çok gözetlenme durumunda acil gizlilik sağlaması için tasarlanmış gibi gözükse de, tüm başlıkları, yazıları, göz yakan görselleri ve videoları yok etmesi, web sitelerini insanın içini ferahlatan ve sakinleştiren minimalist bir sanat eserlerine çevirebiliyor.

Sideline Collective adlı sanatçı grubu tarafından geliştirilen eklenti, şu açıklamayla kendini sunuyor: "Sadece bir tıklama ile, tüm gürültü ve karmaşa ile dolu meşgul hayatınızın en derik korkuları ve en sığ arzularının bir anda gitmesine şahit olun."

Eklenti çoğu site için mükemmel çalışsa da, nadiren bazı web sitelerinin bir kaç kelime ve başlığının filtreden kurtulduğuna şahit olabilirsiniz.

Eğer başınızı dinlemek isterseniz, ya da özel bilgilerinizi tarayıcınızı kapamadan bir anda ekrandan kaldırmak isterseniz, Nothing on the Internet işinizi görebilir.

Kaynak
Teşekkür tarafından verilen:


Sponsor Reklam

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Anasayfa İletişim Arşiv RSS

Bu site Erkan Yazılım © tarafından desteklenmektedir. 2007-2018