WMASTERLAR
1 FORUM araçlar diğer
+ Üye Ol Giriş Yap


[-]
Duyuru

WMasterlar - Türkiye'nin en hızlı gelişen ve geliştiren webmaster portalına hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, forumumuzdan en iyi ve en hızlı şekilde faydalanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üyelikler ücretsizdir. Üye olmadan önce mutlaka Forum Kurallarını okuyunuz. Zaten kayıtlı bir üye iseniz sağ üst köşeden giriş yapabilirsiniz.


Sponsor Reklam
YENİ FORUM SİTEMİZ AÇILMIŞTIR YAKINDA BU SİSTEM KAPANACAKTIR YENİ SİSTEMDEN DEVAM EDİLECEKTİR DUYURULUR. YENİ SİSTEME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Evde Kına Paketleyerek Ek İş

0 Yorum   166 Görüntüleme  
Sosyal Ağlarda Paylaş


#1
Exclamation 
Sponsor Reklam
Sınırsız renk ve yeni nesil PDO sistemli full responsive kurumsal firma yazılımı..

Evhanımları için bir ek iş imkanı olan kına kutulama ve paketleme işleri evde yapılabilmekte ve bu şekilde para kazanılabilmektedir. Genellikle düğün öncesi yapılan kına gecelerinde dağıtılan bu hediyelik eşyaların paketlemesi ve kutulaması işini firmalar evde çalışmak isteyen hanımlara vermektedir. Düğün sezonunun yaklaşması ile birlikte işlerinde çoğalması ile birçok evhanımı için evde yapabilecekleri iş imkanları da artacak.

Düğünlerde ve kına gecelerinde davetlilere dağıtılan kına paketlerini evinizde hazırlayarak para kazanabilirsiniz. Sipariş üzeri alacağınız malzemeler yardımıyla hazırladığınız kına paketleri ve kına kutuları sayesinde ek iş ihtiyacınızı karşılayabilirsininiz. Firmalar bu tür işleri genellikle evden çalışmak isteyen ve ek işe ihtiyacı olan evhanımlarına vererek sezon boyunca işlerini hızlandırma yoluna giderler. Aylık kazanç ise 700-1.500 arası değişebilmektedir. e-iskur
Teşekkür tarafından verilen:


Sponsor Reklam

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Anasayfa İletişim Arşiv RSS

Bu site Erkan Yazılım © tarafından desteklenmektedir. 2007-2018