WMASTERLAR
1 FORUM araçlar diğer
+ Üye Ol Giriş Yap


[-]
Duyuru

WMasterlar - Türkiye'nin en hızlı gelişen ve geliştiren webmaster portalına hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, forumumuzdan en iyi ve en hızlı şekilde faydalanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üyelikler ücretsizdir. Üye olmadan önce mutlaka Forum Kurallarını okuyunuz. Zaten kayıtlı bir üye iseniz sağ üst köşeden giriş yapabilirsiniz.


Sponsor Reklam
YENİ FORUM SİTEMİZ AÇILMIŞTIR YAKINDA BU SİSTEM KAPANACAKTIR YENİ SİSTEMDEN DEVAM EDİLECEKTİR DUYURULUR. YENİ SİSTEME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Duşakabin Fiyatlarında Merak Edilenler

0 Yorum   115 Görüntüleme  
Sosyal Ağlarda Paylaş


#1
Exclamation 
Sponsor Reklam
Sınırsız renk ve yeni nesil PDO sistemli full responsive kurumsal firma yazılımı..

Banyonuz için güzel bir duşakabin mi almak istiyorsunuz? Güzel bir duşakabine sahip olmak herkesin istediği şeylerdendir. Günümüzde ise gerek mevcut kurlar gerekse ekonomik sıkıntılar nedeni ile duşakabin almak zorlaşmıştır. Sizler için duşakabin fiyatlarını inceledik ve en ucuz duşakabin fiyatları için araştırma yaptık.
 
 Duşakabin fiyatları fazlaca görecelidir ve her siteye girdiğinizde farklı farklı fiyatlarla karşılaşırsınız. Fiyatlara en çok etki eden parametreler ise tekneli/teknesiz olması veya duşakabinin yapı malzemesidir.
 
 Lüks ve şık bir şey arıyorsanız minimum 800-1200 lirayı gözden çıkarmalısınız. Fakat daha uygun halli bir şeyler bakıyorsanız fiyatlar farklı parametrelere göre 200-500 lira arasında değişiyor. 400 liranın altındaki duşakabinler genelde kalitesiz malzemeden ve özensiz bir biçimde yapılır. Vereceğiniz ücreti karşılaması için kalitesiz duşakabinleri tercih etmeyiniz.
 
 Teknesiz Duşakabin Fiyatları Daha Uygun!
 
 Tekneli duşakabinler, teknesiz duşakabinlere oranla çok daha pahalıdır ve kurulumu zahmetlidir. Tekneniz hali hazırda var ise veya siz sadece duşakabin bakmak istiyorsanız tekneli duşakabinlere oranla çok daha az bütçe ayırmanız gerekeceği kesin. Bazen teknesiz duşakabinler tekneli duşakabinlere oranla çok daha şık ve çok daha kullanışlı olabilir.
 
 Sıkı bir araştırma yaptıktan sonra banyonuza en uygun duşakabini bulacaksınız. Teknesiz duşakabin fiyatları ise tekneli duşakabinlerde olduğu gibi farklı parametrelere bağlıdır. Çok ucuz duşakabinlere kaçıp başınıza daha büyük masraflar açabilirsiniz.
 
 Bu yüzden, orta seviye bir duşakabin ile uygun fiyata bu işi kapatabilirsiniz. Orta seviye teknesiz duşakabin fiyatları ise 400 - 700 TL arasında değişmekte.
http://www.eraydus.com sitesinden ulaşabilirsiniz.
Teşekkür tarafından verilen:


Sponsor Reklam

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Anasayfa İletişim Arşiv RSS

Bu site Erkan Yazılım © tarafından desteklenmektedir. 2007-2018