WMASTERLAR
1 FORUM araçlar diğer
+ Üye Ol Giriş Yap


[-]
Duyuru

WMasterlar - Türkiye'nin en hızlı gelişen ve geliştiren webmaster portalına hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, forumumuzdan en iyi ve en hızlı şekilde faydalanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üyelikler ücretsizdir. Üye olmadan önce mutlaka Forum Kurallarını okuyunuz. Zaten kayıtlı bir üye iseniz sağ üst köşeden giriş yapabilirsiniz.


Sponsor Reklam
YENİ FORUM SİTEMİZ AÇILMIŞTIR YAKINDA BU SİSTEM KAPANACAKTIR YENİ SİSTEMDEN DEVAM EDİLECEKTİR DUYURULUR. YENİ SİSTEME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

ders-animate css kullanımı

0 Yorum   317 Görüntüleme  
Sosyal Ağlarda Paylaş


#1
Exclamation 
Sponsor Reklam
Sınırsız renk ve yeni nesil PDO sistemli full responsive kurumsal firma yazılımı..

Animate.css kullanımı sitelerde çok güzel ve hızlı efektler oluşturmak için önemli bir css ‘ dir. Animate css özellikleri ve kullanımı için hazırlamış olduğumuz yazıda sizelere yarımdımcı olacağız. Videolu ve yazılı olarak animate.css kullanımına geçelim

Animate.css Nasıl İndirebilirim ?
Bu oldukça basit. Sayfadaki ” Github’ta İndir” bağlantısını tıklayın veya animate.css github sayfasını ziyaret etmek için bu bağlantıyı tıklayın . Bir .min.css dosyasının ne olduğunu biliyorsanız, hemen devam edin ve sadece bu sürümü kullanın. Yapmazsanız, kodlama kümesine erişmek için sayfanın ortasındaki animate.css bağlantısına tıklayın.animasyon-Css ham kodAnimate.css öğesini tıkladıktan sonra, üstte bulunan seçeneklerle başka bir GitHub sayfasına yönlendirilirsiniz. Buradan Raw’ı tıklayın. Bu eklentinin tam kodlama spektrumunu temel metin formatında yükleyecektir. Buradan, bunu animate.css adlı bir dosyaya kopyalayıp yapıştırabilir veya Dosya> Sayfayı Farklı Kaydet’e aktarabilirsiniz.

Açıkçası dosyayı bir daha bilgisayarınıza tekrar bulabileceğin bir yere sakla. Sisteminizde yerel olarak indirilen dosyayla, dosyayı FTP sunucunuza yüklemeye hazırsınız. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, sadece… bu eğiticiyi okumayı bırak. Size yardımcı olacak bir sorun yok, ancak bir sunucuya yüklemek, burada ele almadığımız 100 düzey öğelerdir.

Animate.css Siteye Ekleme
Herhangi bir dosyaya (css, js, vb.) Yüklediğinizle aynı, HTML sayfanızın başındaki dosyaya (veya header.php include) bir çağrı yerleştirmek zorundayız.

<link rel="stylesheet" href="css/animate.css">
Dürüst olmak gerekirse, bu kadar. Sadece bu aşamadan itibaren, küçük CSS3 animasyonlarından yararlanmaya başlamaya hazırız.Teşekkür tarafından verilen:


Sponsor Reklam

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Anasayfa İletişim Arşiv RSS

Bu site Erkan Yazılım © tarafından desteklenmektedir. 2007-2018