WMASTERLAR
1 FORUM araçlar diğer
+ Üye Ol Giriş Yap


[-]
Duyuru

WMasterlar - Türkiye'nin en hızlı gelişen ve geliştiren webmaster portalına hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, forumumuzdan en iyi ve en hızlı şekilde faydalanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üyelikler ücretsizdir. Üye olmadan önce mutlaka Forum Kurallarını okuyunuz. Zaten kayıtlı bir üye iseniz sağ üst köşeden giriş yapabilirsiniz.


Sponsor Reklam
YENİ FORUM SİTEMİZ AÇILMIŞTIR YAKINDA BU SİSTEM KAPANACAKTIR YENİ SİSTEMDEN DEVAM EDİLECEKTİR DUYURULUR. YENİ SİSTEME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Çin Takvimi | Rus Takvimi | Bebek Cinsiyeti | Hamilelik Hesaplama

0 Yorum   215 Görüntüleme  
Sosyal Ağlarda Paylaş


#1
Exclamation 
Sponsor Reklam
Sınırsız renk ve yeni nesil PDO sistemli full responsive kurumsal firma yazılımı..

Rus Takvimi sitesinde Rus takvimine göre doğacak bebeğin cinsiyetini doğru tahmin etme şansınız var. Rusların bilim teknoloji ve astroloji alanlarında fazla göze batmasalar da birçok süper güçten çok daha ileri oldukları hepimizin malumudur.

Ruslar yaparsa bir bildikleri vardır derim her zaman. Çünkü Ruslar diğer süper güçlerin ulaşırken medyatik fırtınalar estirdikleri noktalarda ayak izlerini bıraka gelmişlerdir yıllar boyunca. Rus takvimi de Rusların ilginç bir icadı. Doğacak olan bebeğin cinsiyetini önceden tahmin eden bir takvim.

Siz de anne ya da baba adayı iseniz ve bebeğinizin cinsiyeti konusunda tatlı mı tatlı bir telaş içinde iseniz hemen Rus takvimini kullanın ve bebeğinizin cinsiyetini doğru olarak tahmin edin!

Rus takvimi nasıl çalışıyor?
İşte bu sorunun cevabı biraz karmaşık. Karmaşıklık aslında Rus takviminde tahmin yürütmek için istenen verilerin çokluğundan ve oluşan karmaşık kombinasyondan kaynaklanıyor. Tüm dünyada anne-baba adaylarının mutlaka bir kez baktırdığı Rus takvimi cinsiyet tahmin ederken sizden; 

• Anne adayının gerçek doğum tarihini Gün/ay /yıl olarak istiyor.
• Baba adayının gerçek doğum tarihini gün/ay/yıl olarak istiyor.
• Anne adayının son gördüğü adet tarihini istiyor.

Bu üçüncü veri tıpta jinekoloji uzmanlarının hamileliğin süresini kesin belirlemede kullandıkları bir veridir. Söz gelimi bir anne adayı “ben 4 haftalık hamileyim” dediğinde aslında hamileliğin son görülen adet döneminin ilk günü olarak başladığını hesap etmemektedir ve aslında Jinekologlara göre 6 haftalık hamiledir.

Rus Takviminin son adet tarihini istemesi bir takım Astrolojik-Yıldız Name ve Burçlar ilmi ile sıkı sıkıya bağlı görünüyor.

Karmaşık bir program olan Rus Takvimi kullanıcılar için çok kolay bir menü sunsa da aslında işin iç yüzünde çok farklı varyasyonlar –hesaplar- yıldızların –gezegenlerin olumlu olumsuz etkileri- doğum tarihine göre burçları veri olarak kullanılıyor.
Tıpkı bizim gizli ilimlerimizden biri olan Havas ilmindeki veriler gibi; burçlar yıldızlar kişinin horoskopunun ve kader haritasının çıkarılmasında sağlam veriler olması gibi Rusların da bu takvimi yaparken bu tür verilerden faydalandığını söylemek yanlış olmaz. Öyle ki Doğum tarihlerine bakılarak bir kişinin dost-düşman gezegenleri burçları kaç kez evlenecekleri kaç çocuk sahibi olacakları ne iş yaparlarsa başarılı olacakları gibi birçok veriye birinci elden ulaşmak mümkün.
Rus takvimi de bu işi sistematiğe dökmüş gizemli bir takvim olma ihtimalini de barındırmıyor değil.
Rus takvimi ile bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmek için karmaşık Astrolojik bilgilerle boğulmanıza gerek yok. Sadece istenilen bilgileri doğru girin ve bebeğiniz için mavi ya da pembe elbiseler almaya hazırlanın.

Rus Takvimi
Teşekkür tarafından verilen:


Sponsor Reklam

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Anasayfa İletişim Arşiv RSS

Bu site Erkan Yazılım © tarafından desteklenmektedir. 2007-2018