WMASTERLAR
1 FORUM araçlar diğer
+ Üye Ol Giriş Yap


[-]
Duyuru

WMasterlar - Türkiye'nin en hızlı gelişen ve geliştiren webmaster portalına hoş geldiniz.

Değerli ziyaretçimiz, forumumuzdan en iyi ve en hızlı şekilde faydalanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üyelikler ücretsizdir. Üye olmadan önce mutlaka Forum Kurallarını okuyunuz. Zaten kayıtlı bir üye iseniz sağ üst köşeden giriş yapabilirsiniz.


Sponsor Reklam
YENİ FORUM SİTEMİZ AÇILMIŞTIR YAKINDA BU SİSTEM KAPANACAKTIR YENİ SİSTEMDEN DEVAM EDİLECEKTİR DUYURULUR. YENİ SİSTEME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bedava İnternet Paketleri

0 Yorum   10 Görüntüleme  
Sosyal Ağlarda Paylaş


#1
Exclamation 
Sponsor Reklam
Sınırsız renk ve yeni nesil PDO sistemli full responsive kurumsal firma yazılımı..

Cep telefonları arasında yaşanan yoğun rekabet, tüketicilerin yararına kampanya ve promosyonların düzenlenmesine neden oluyor. Bunlardan biri olan bedava internet paketleri, tüm operatörler tarafından hâlihazırda düzenlenen promosyonlar arasında yer almaktadır.
Sil Süpür ile Türk Telekom Bedava İnternet
Mobil uygulamasını kullananlara özel olarak Türk Telekom bedava internet kampanyası ile dikkat çekiyor. Her cuma günü mobil uygulama üzerindeki kazı kazan formatındaki “Sil Süpür” uygulamasını kullanan kişiler, sıklıkla günlük, haftalık ve aylık olmak üzere farklı miktarlarda bedava internet paketleri kazanıyor.
Vodafone Bedava İnternet Paketleri
“Seviyorum İnterneti” testi ve farklı kampanyalarla, Vodafone bedava internet kazanmak mümkün. Sizin internet deneyiminize yönelik bilgi almak isteyen Vodafone, testi tamamen bitirenlere 3 GB internet hediye ediyor. Üstelik test, sadece birkaç dakika sürüyor.
Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları
Yine rakipleri gibi çeşitli uygulamalar ve kullanımlara özel ücretsiz internet veren Turkcell, basit şartları sağlayan tüm müşterilerinin bu imkanlardan yararlanmalarına fırsat veriyor.
Kullandığınız cep telefonu operatörünün ücretsiz internet paketleri ile kullanım şartlarına göre genellikle, tüm web sitelerine erişim sağlanmaktadır. Bazı kampanyalarla verilen ücretsiz internet paketleri ise, sadece sosyal medya sitelerine yönelik düzenlenmektedir.
Teşekkür tarafından verilen:


Sponsor Reklam

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Anasayfa İletişim Arşiv RSS

Bu site Erkan Yazılım © tarafından desteklenmektedir. 2007-2018